Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
33. Neji przepraszam cię najmocniej jak mogę...

Miyo i Yuki. Nowe Pokolenie Naruto!

.:: Licznik ::.
136253

.:: Księga 1::.
Zostaw swój ślad
Ksiega Gości

.:: Profil ::.

Nazywam się Karolina. Nazwisko mam śliczne! ^^. Jestem 14 latką z szalonymi ambicjami oraz marzeniami. Zawsze mam głupie pomysły. W przeszłości chcę zostać dyplomowanym onkologiem. Mam psa shih-tzu Zuzię, ale chcę mieć Doga Niemieckiego :). Moim marzeniem jest zwiedzić cały świat, ale narazie starczy Japonia i Egipt :D. Jak chcecie mnie bliżej poznać zapraszam na gg: 547962

Jestem Yuki :D. Tak naprawdę mam na imię Claudia a moim pseudo na internecie jest palemkaa. Tak jak Karolina mieszkam w szczecinie i liczę sobie 14 wiosen. Na blogu będę pisać kartki z pamiętnika Yuki, chcesz mnie lepiej poznać? Napisz! 5508602!


Dodaj mnie do siebie! :)

.:: Archiwum ::.

2008
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty


.:: Ulubieni ::..:: Linki ::.


Mój bloguś :)
Sakurcia-Paulisia
Sasuke, Gaara, Hinata i Sakura :)

.:: Muzyka ::.
>>LAY BY Yuki<<
>Powered by BLOG4U<


Nowości!


free music


33. Neji przepraszam cię najmocniej jak mogę...

Nie mogłam spać...Całą noc siedziałam jak debilka na łóżku nic nie robić. Myślałam, myślałam jak załagodzić sytuację z Nejim. Była już 8. Sasuke nie było,a w domu został tylko Neji. Chyba... Zeszłam na dół. Tam ujrzałam karteczkę:
"Hinata, Przepraszam za moje zachowanie, jak wiesz kiepski jestem w takich rzeczach jak przeposiny itd.. Więc, udowodniłaś, że zależy Ci na tym abyśmy cię dostrzegli, że zależy ci na nas. A nam zależy na tobie. Chcę żebyś wiedziała że mimo tego że odeszłaś, wierzyłem że wrócisz, chociaż tego nie okazywałem. Satrałem się nie słuchać tego co mówiłaś do mnnie gdy byłaś u orochimaru. Ale te wszystkie twoje zwierzenia, wspomnienia jakie ci pozostały z dzieciństwa. Teraz rozumeim co czujesz... Wyszedłem na spacer w parku. Jak chcesz to do mnie dołacz. Kocham cię kuzyneczko.
Całuję Neji." Czytałam, a kartka była cała mokra od moich łez. Tym razem nie bólu czy tęsknowy, ale szczęścia. Pobiegłam do pokju Sasuke. Ubierał się. Rzuciłam się na niego. Potok łez spływał z moich oczu niczym wodospad Niagara. Miał cały mokry rękaw. Potem szybko narzuciłam na siebie mój codzienny strój i pobiegłam w miasto szukając Nejiego. szykałam go 15 minut. Okazał się że siedział na ławeczce w parku. Podbiegłam do niego od tyłu (bez skojarzeń) i mocno go przytuliłam całując w polik.
-Ja też cię Neji przeparszam za wszystko co zrobiłam...-mówiłam, a pojedyńcza łza spadła z mojego oka. Kuzyn starł ją szybko kciukiem zanim opuściła moją twarz. Razem poszliśmy przeprosić Sakurę.

Yuki Lub Miyo 28/02/2008 20:40:30 [Powrót] Zostaw swoje myśli